Menu

Cart

Sprzedaż węgla

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości węgle, spełniające wymagania ustawy antysmogowej, obowiązującej od 2018. Dokładamy wszelkich starań aby dostarczany przez nas towar był odpowiedniej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży opałowej, co pozwala nam na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Sprzedawane przez nas węgle są również testowane w naszych piecach dlatego potrafimy opowiedzieć nie tylko o parametrach węgla ale i o specyfice jego spalania w kotłowniach domowych. Potrafimy doradzić na temat prawidłowego sposobu spalania i wyboru odpowiedniego paliwa.
W związku z powyższym w naszej ofercie znajdują się sortymenty węgla typu: kostka, orzech , orzech II, groszek oraz miały. Oferowany przez nas węgiel jest odbierany bezpośrednio z kopalń dzięki czemu mamy pewność co do pochodzenia i jakości towaru. Dla Państwa wygody posiadamy możliwość odsiania, węgli grubych (kostka, orzech), bezpośrednio przed załadunkiem, czego efektem jest minimalna zawartość miału w zakupionym towarze.

W sprzedaży posiadamy węgiel workowany.
Zakupiony opał w naszym składzie dostarczamy do Państwa własnym transportem ( sam. dostawcze, napęd 4x4), co pozwala zaoferować atrakcyjne ceny dostaw. Towar dostarczamy w dogodnych dla Państwa godzinach, także w soboty.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz naszą ofertę sprzedaży - kliknij tutaj.

PUH METAL S. C.

Jerzy Cesarz & Grzegorz Pawłowski

ul. Mickiewicza 107

39-100 Ropczyce

tel. +48 17 222 77 80

tel. kom. 693 126 480, 601 742 622

Pozostałe informacje

Log In or Register